Продавець Интернет-Магазин "ТЕПЛО" розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
582 відгуків
050-909-97-93 , 067-708-64-45 , 095-233-77-55 , 098-67-33-500
+380 (95) 233-77-55
Viber , 24\7
+380 (50) 909-97-93
КРУГЛОСУТОЧНО

Перше увімкнення керамічного обігрівача ТМ Венеція ПКК 700 з механічним терморегулятором

Перше увімкнення керамічного обігрівача ТМ Венеція ПКК 700 з механічним терморегулятором

Перше увімкнення обігрівача Венеція ПКК 700 з механічним терморегулятором

 

Вийміть обігрівач із заводської упаковки. Закріпіть його на стіні або встановіть на спеціальну стійку . Якщо обігрівач щойно занесений з холоду в тепле приміщення, не вмикайте його одразу. Має зійти конденсат, який з’являється в таких випадках на холодних предметах (це звичайне фізичне явище, що виникає, коли холодний предмет опиняється в теплому приміщенні). Отже, в такому разі, має пройти декілька годин. Встановіть біо-конвектор таким чином, щоб знизу він не знаходився на підлозі і був приток повітря до нижньої частини обігрівача. Так має бути для коректної роботи режиму конвекції.

Вставте вилку обігрівача в розетку і встановіть температуру 40 °С, увімкніть обидві клавши. Через одну-дві години роботи Ви можете встановити вищу температуру за Вашим бажанням і потребою. З першим включенням обігрівача потрібно прогріти його саме так, щоб зникли залишки конденсату, якщо вони є. За умови, що обігрівач ПКК 700 не був перед цим на холоді і не має конденсату, його можна вмикати одразу на вищу, ніж 40 градусів Температура.

Майте на увазі, що прибору потрібен деякий час для того, щоб прогрітися самому і далі прогріти приміщення. На початку його роботи споживання електроенергії буде більшим, ніж в той період, коли обігрівач вже прогріється і буде витрачати електроенергію лише для підтримки своєї роботи. Якщо приміщення дуже холодне, обігрівачу необхідно буде витратити більше часу і енергії для його обігріву. Рекомендується не вимикати прибор з розетки, а, при необхідності, лише зменшувати температуру нагріву панелі. Таким чином, керамічна панель не вихолонятиме сама і буде підтримувати температуру в приміщенні. Це найбільш ефективний і економний спосіб використання керамічного обігрівача Венеція. 

 

 

 

Перше увімкнення обігрівача Венеція ПКК 1400 з механічним терморегулятором

 

По суті, рекомендації схожі, на ті, що для біоконвектора Венеція ПКК 700. За винятком того, що для ПКК 1400 використовується інша стійка і цей конвектор має дві активні конвекційні панелі, що вмикаються кожна окремо.

Для того, щоб біоконвектор ПКК 1400 почав працювати достатньо прокрутити терморегулятор на температуру, вищу кімнатної. При цьому починає прогріватися передня керамічна панель (споживання електроенергії в цей момент є 700 Вт). Дві червоні клавіші, що розташоваті біля терморегулятора вмикають дві додаткові панелі, що розташовані в корпусі обігрівача і мають функцію конвектора. Отже, коли терморегулятор встановлений на певну температуру, вищу кімнатної, керамічна панель споживає 700 Вт. В момент, як вмикається одна із червоних клавіш (підключилася конвекція, потужністю 350 Вт), обігрівач працює на 1050 Вт. І в момент, коли вмикається друга червона клавіша (так само підключається друга конвекційна панель 350 Вт), біоконвектор працює на максимальні 1400 Вт. Отже, режим конвекції ми можемо вмикати або вимикати за бажанням і за потребою, таким чином, знижувати витрати на електроенергію, якщо температура в кімнаті досить комфортна. Так само, якщо треба швидко і ефективно прогріти приміщення, ми вмикаємо режим конвекції. Так само, як і інші керамічні обігрівачі панельного типу, біоконвектор Венеція ПКК 1400 не рекомендується вимикати із розетки, для його повного охолодження, а лише зменшувати температуру завдяки терморегулятору, або вимикати бокові клавіши, таким чином відключати конвекцію.

 

Якщо Ви придбали обігрівач серії "Стандарт", то все, що потрібно зробити, це вставити вилку в розетку і прокрутити механічний терморегулятор на певну температуру. Звісно, виконуючі всі загальні рекомендації, що викладені вище.

 

Керамічні панелі серій "Економ" та "Економ ПЛЮС" не мають вмонтованого терморегулятора в комплекті. Отже, окрім загальних рекомендацій, в цьому випадку додається ще одна: ці панелі необхідно під'єднати до електромережі через терморегулятор. Зазвичай використовуть терморегулятор, що реагує на температуру повітря в кімнаті. З такими помічниками Ви можете ознайомитись на нашому сайті в розділі ТЕРМОРЕГУЛЯТОРІ

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner