Продавець Интернет-Магазин "ТЕПЛО" розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
582 відгуків
050-909-97-93 , 067-708-64-45 , 095-233-77-55 , 098-67-33-500
+380 (95) 233-77-55
Viber , 24\7
+380 (50) 909-97-93
КРУГЛОСУТОЧНО

Як працює біоконвектор Венеція ПКК 700 з механічним терморегулятором?

Як працює біоконвектор Венеція ПКК 700 з механічним терморегулятором?

Як працює обігрівач Венеція ПКК 700 з механічним терморегулятором?

 

 

Насправді все дуже просто. Принцип роботи базується на звичайному термореле і дуже схожий на роботу всім знайомої побутової праски (утюга).

 

Перш за все, обігрівач необхідно увімкнути в розетку.  Далі прокрутити терморегулятор і встановити бажану температуру нагріву керамічної  панелі. Вона може бути від 30 до 90 градусів, але, як показує практика, 80 градусів більше, ніж достатньо для ефективної роботи конвектора. Тож до 90 градусів накручувати терморегулятор не обов’язково. Далі вмикаємо одну із червоних клавішей. Передня плита, що має теплове інфрачервоне випромінювання, вмикається передньою клавішою, що розташована ближче до лицевої керамічної плити.  Конвекційний режим обігріву, що розташований в металевому корпусі прибору, вмикається задньою клавішею, що розташована далі від лицевої керамічної плити.

 

В той момент, коли обігрівач споживає електроенергію, червона клавіша світиться. При увімкненій одній клавіші або одного виду обігріву, панель споживає 350 Вт і лише  тоді, коли клавіша світиться червоним. В момент, як спрацьовує термореле, клавіша перестає світитися до тих пір, доки панель не охолоне на пару градусів і доки термореле знову не увімкне подачу електроенергії до прибору.

 

Якщо увімкнені обидві клавіши і світяться червоним, біоконвектор споживає 700 Вт. В цей час працює і режим конвекції і інфрачервоний обігрів приміщення. Ви можете користуватись двома режимами одночасно (споживання 700 Вт), а можете увімкнути один з них: або конвекцію, або передню керамічну панель (споживання 350 Вт).

 

Під час роботи обігрівача, терморегулятор буде періодично тихо клацати (це спрацьовує пружина) і клавіши будуть або світитися червоним, або гаснути. Це означає, що панель нагрілася до заданої Вами температури і вимкнулася  автоматично. Далі конвектор циклічно вмикається-вимикається, знову ж таки, за аналогією з праскою. Ці періоди, або цикли залежать від температури приміщення і від тієї температури, на яку ми встановили сам обігрівач. Чим нижча температура приміщення і чим вища температура, встановлена не терморегуляторі, тим частіше біоконвектор вмикатиметься. Під час такої роботи біоконвектора, для користувача він завжди теплий і продовжує прогрівати приміщення.

 

В середньому значенні обігрівач «працює» одну третину часу. Тобто, за годину це 20 хвилин, а за добу, відповідно, 8 годин.

 

Майте на увазі, що Біо-конвектор Венеція ПКК 700 з механічним терморегулятором не реагує на температуру в приміщенні і, тим більше, ніяк її не контролює. Його термодатчик вмонтований в плиту, контролює лише нагрів безпосередньо самого обігрівача.

 

Щоб конвектор працював ефективно, обов’язково требі враховувати площу приміщення, в якому використовується прибор, і його тепловтрати. Біоконвектор Венеція ПКК 700 сміливо можна використовувати в квартирі у кімнаті до 16 кв м (при висоті стелі 2,5 м), при наявності склопакетів у вікнах. У приватному будинку тепловтрати завжди вищі, тож модель ПКК 700 бажано встановити на площу, що не перевищує 10 – 11 кв м ( при висоті стелі 2,5 м). Отже, чим більші тепловтрати приміщення, тим меншу площу спроможний обігріти ПКК 700 (до речі, не тільки обігрівач Венеція, а й будь-який інший).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner