Продавець Интернет-Магазин "ТЕПЛО" розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
583 відгуків
050-909-97-93 , 067-708-64-45 , 095-233-77-55 , 098-67-33-500
+380 (95) 233-77-55
Viber , 24\7
+380 (50) 909-97-93
КРУГЛОСУТОЧНО

Поширені питання

 • Яку кількість обігрівачів ТМ Венеція потрібно на однокімнатну квартиру?

  Яку кількість обігрівачів ТМ Венеція потрібно на однокімнатну квартиру?

  Для більш детального ознайомлення з підбору обігрівачів, перейдіть по посиланню: 

  тисни     http://venecia.in.ua/?page_id=422

   

   

 • Как можно заказать Товары с сайта

  Приобрести товары которые вам понравились вы можете

  - На сайте нажать кнопку КУПИТЬ заполнить форму и вам наш менеджер перезвонит для уточнения 

  - Позвонить по телефону указанному на главной страничке ,менеджер так же умело уточнить все данные которые нужны для того что бы товар поехал к вам и радовал ВАС 

  - Написать письмо на электронный адрес , или оставить вопрос в чате 

  -Сделать заявку на перезвон ,в удобное время для ВАС 

  Мы работаем для вас .Делайте так что бы удобно было ВАМ а мы вам поможем !) 

  Удачного дня 

  С уважением Коллектив Магазин "ТЕПЛО"

 • Де виробляються обігрівачі Венеція Venecia ?

  Обігрівачі Венеція виробляються в Кіровоградській області ,в селі Благодатне .Винахідником і виробником є Чепіль А .

  Перша конструкція обігрівачів Венеція з'явилася в 2006 році ,Ця конструкція яка проводиться зараз ,була запатентована в 2009 році за номером патенту https://drive.google.com/file/d/0B__ainBHiOxsbnRpdzRMaW1kT0U/view. за технічними умовами за номером https://drive.google.com/file/d/0B__ainBHiOxsM2U1dTRRRnJMcWM/view

  Зараз обігрівачі Венеція мають безліч нагород і визнань на всеукраїнських виставках а також сертифікати нового зразка Європейський і китайським (Це можна подивитися в документах які є на сайті )

  Шоу рум а по простому виставка де широко представлені вага моделі ТМ Венеція а їх 20 моделей знаходиться в місті Кропивницький (колишній Кіровоград) по вулиці Соборна ,26 Магазин "ТЕПЛО "

  В магазині "ТЕПЛО"Ви можете не тільки подивитися на виставку обігрівачів Венеція ,але і придбати будь-які з них. Тому що за цією адресою Найбільший склад обігрівачів Venecia ,Інтернет магазин TEPLO.KR.UA Є офіційним дистриб'ютором через який ви можете придбати обігрівачі Венеція від виробника без додаткових націнок і посередників за цінами заводу виробника

 • Чим відрізняється ПКК 1400 від ПКК 1350 Вт

  Відповідь набагато простий ніж здається ) Ця одна і та ж модель!!!

  У 2015 році оновилися (технічні умови) ТУ 27,5-2957311490-001:2015 і ПКК 1350 став називатися ПКК 1400 з максимальною потужністю 1400 Вт

   

   

   

 • Сколько часов в сутки должен работать обогреватель ТМ Венеция?

   

  Обязательно нужно учитывать теплопотери Вашего помещения! Помните – тепло «уходит» многими путями!

   Чем выше теплопотери, тем дольше будет работать у Вас обогреватель!

  Также, нужно учитывать индивидуальные потребности каждого человека. Для кого-то комфортная температура в помещении это +180 С, для кого-то +280 С.

  Виробником ТМ Венеція розрахований середньодобовий режим роботи обігрівача. При мінімальних тепловтратах і при висоті стель 2,6 м ― обігрівач (при наявності терморегулятора) буде працювати в середньому 6-8 годин на добу.

 • Можна з обігрівачами серії ПКИТ і ПКК застосовувати настінний (механічний) терморегулятор?

  Якщо Ви придбали обігрівач серії ПКИТ або ПКК – з вбудованим терморегулятором, встановити механічний терморегулятор МОЖЛИВО!

  Не забувайте, що вбудований терморегулятор в обігрівачах серій ПКИТ і ПКК показує температуру нагрівання керамічної плити! Механічний терморегулятор буде показувати температуру прогріву повітря! У разі його встановлення, він буде виконувати основну функцію контролю, а вбудований додаткову!

  Увага! Підключення механічного терморегулятора повинен проводити фахівець!

 • Нужна ли разрешительная документация для установки обогревателей ТМ Венеция?

  Вариант первый

  Если Вы приобретаете обогреватели для дополнительного/локального обогрева и не встраиваете их в общую систему энергоснабжения своей квартирыРАЗРЕШИТЕЛЬНАЯ ДОКУМЕНТАЦИЯ ВАМ НЕ НУЖНА!

  Обогреватель в таком случае является бытовым электроприбором и Вам следует лишь соблюдать все прописанные правила пользования электроприбором!

  Вариант второй

  В случае обрезки центрального отопления и установки индивидуального электроотопления, Вам  ОБЯЗАТЕЛЬНО нужно оформить весь пакет документов*.

  *Для отримання повної інформації по збору оформлення дозвільної документації звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті!

 • Що входить в комплектацію обігрівачів ТМ Венеція і яка довжина шнура?

      В комплект обігрівачів ЭПКИ, ПКІ, ПКИТ, ПКК входить:

  1. Обігрівач (позначення згідно замовлення) ― 1 шт;

  2. Експлуатаційна документація ― 1 комплект (гарантійний талон, інструкція, техпаспорт);

  3. Елементи кріплення ― 1 комплект (2 гачка з дюбелями);

  4. Упаковка ― 1 комплект.

   

  У моделях серії ЭПКИ ― шнур близько 30 см., БЕЗ ВИЛКИ!

  У моделях серії ПКІ, ПКИТ, ПКК ― шнур близько 1 метра, З ВИДЕЛКОЮ!

 • Какая гарантия на данную продукцию?

  Гарантия на наши обогреватели составляет 5 (пять) лет: 2 (два) года полной гарантии в течение которых производитель обязуется обменять неработающую панель на новую с «обнулением» гарантийного периода, и 3 (три) года сервисного обслуживания, которое предусматривает бесплатный ремонт (или замена) производителем неработающих деталей/узлов обогревателя. Детали, предназначенные для замены, приобретаются исключительно потребителем!

   

  Звертаємо Вашу увагу! Гарантія поширюється ТІЛЬКИ НА ОБІГРІВАЧІ ТМ Венеція! Всі витрати, пов'язані з відправкою обігрівача на обмін/ремонт і отримання його після гарантійного обслуговування бере на себе покупець!

   

  Протягом усього гарантійного періоду обов'язковим є зберігання гарантійного талона (Техпаспорта), який містить інформацію про дату продажу обігрівача (комплектуючих), моделі і знижки. Гарантійний талон обов'язково повинен бути завірений печаткою продавця. У разі відсутності печатки гарантійний талон вважається недійсним. Експлуатація та підключення інфрачервоного обігрівача ТМ Венеція має відбуватися лише у відповідності з вимогами Техпаспорта обігрівача.

  Указанная гарантия действительна только при предъявлении гарантийного талона, соответствующего всем требованиям заполнения.

   

  Указанная гарантия недействительна:

  1. если будет изменен, стерт, удален или неразборчив серийный номер на изделии;
  2. в случае внесения изменений в конструкцию изделия покупателем,
  3. неправильной эксплуатации, использования изделия не по назначению, либо не в соответствии с инструкцией производителя по эксплуатации и обслуживанию;
  4. неправильной установки или эксплуатации изделия, которое не соответствует техническим стандартам и нормам безопасности;
  5. при експлуатації без автомата захисту по напрузі;
  6. ремонту, зробленого не уповноваженими на те сервісними центрами або дилерами;
  7. нещасних випадків, удару блискавки, затоплення, пожежі та інших стихійних лих,
  8. дефектів, отриманих при транспортуванні обігрівача замовником (грузотранспортной компанією);
  9. дефектів системи, в якій використовувалися обігрівачі ТМ Венеція;
  10. поганий контакт в розетці/пілота, наслідком чого є ушкодження кабелю/вилки;
  11. експлуатації при підвищеній напрузі (більше 10% від номінального) і вологості більше 80% при температурі +25 ° С.
 • Можна обігрівачі Венеція поставити на спеціальні ніжки, щоб не вішати їх на стіну?

  Для тих, хто купуючи обігрівач ТМ Венеція не планує його монтувати на стіну, а використовувати його в якості додаткового/локального обігріву, наш магазин рекомендує скористатися ніжками-стійками.

  Ніжки ― стійки для обігрівачів ТМ Венеція виготовлені з білої профільованої труби (20х20), товщиною 1,5 мм, квадратного перетину.

  У верхній частині ніжки-стійки мають двосторонні кріплення у вигляді гачків, на які і вішається обігрівач. Гачки витримують вагове навантаження 70 кг!

  Ніжки-стійки можуть бути забезпечені 4-ма колесами, завдяки чому вся конструкція набуває мобільність, і Ви зможете використовувати обігрівач в будь-якій точці своєї квартири/будинку/офісу.

 • Де виготовляють панелі "Amsterdam"?

  Інфракрасные обігрівачі ― це опалювальні прилади, що зробили останнім часом відчутний прорив у застосуванні і продовжують набирати популярність. Серед цих обігрівачів особливо виділяються керамічні панелі торгової марки «Венеція». Розробник і виробник «Венеції» ― підприємство розташоване в місті Кіровограді. Їм було налагоджено виробництво і випуск керамічних панелей з штучного каменю. На сьогоднішній день вони успішно застосовуються для обігріву як побутових, так і виробничих/комерційних приміщень.

 • До якої температури нагрівається поверхня панелі?

  Максимальна температура нагріву плити 90 градусів. Якщо на панелі мають вбудований терморегулятор, то панель нагрівається до тієї температури на яку ви виставите механічний терморегулятор. Якщо ж у вас панель без терморегулятора, температура нагріву буде 90 градусів.
 • В якій країні виготовлена ця продукція?

              Ми підтримуємо вітчизняне виробництво України.

                         

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner