Продавець Интернет-Магазин "ТЕПЛО" розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
582 відгуків
050-909-97-93 , 067-708-64-45 , 095-233-77-55 , 098-67-33-500
+380 (95) 233-77-55
Viber , 24\7
+380 (50) 909-97-93
КРУГЛОСУТОЧНО

Венеція ПКК 700 – НАЙБІЛЬШ впізнаваний, що продається, ефективний обігрівач з 2008 року і по сей день!

Венеція ПКК 700 – НАЙБІЛЬШ впізнаваний, що продається, ефективний обігрівач з 2008 року і по сей день!

Але чому ж саме ця модель заслужила таке визнання серед користувачів?

Давайте разом розберемося в цьому питанні!

 

Лінійка обігрівачів Venecia налічує 16 моделей, але в переважній більшості випадків покупці вибирають ПКК 700 з механічним терморегулятором. Однією з ключових причин такого вибору є надійність моделі, перевірена часом. Саме ПКК 700 знаходиться на ринку довше за всіх інших моделей. Досвідчені зразки обігрівача були розроблені ще в 2003 році, а в 2005 році була випущена масова партія обігрівачів для тестування.

 

Після успішного проходження випробувань в різних умовах експлуатації ПКК 700 був відправлений на патентування. Патент на виріб отримано в 2008 році, і з цього часу почалося масове виробництво обігрівачів даної моделі.

Відрізок в 5 років між створенням досвідченого зразка і початком серійного виробництва дозволив довести всі ключові технічні характеристики до оптимальних показників.

Тому з самого початку свого шляху і до поточного моменту обігрівач ПКК 700 випускається в незмінному вигляді, оскільки всі етапи модернізації та досягнення оптимальних технічних характеристик були пройдені ще на етапі тестування.

 

І найважливішим етапом перевірки працездатності стала безпосередня експлуатація клієнтами. І ПКК 700 зарекомендував себе з найкращої сторони. Саме тому в 2020 році модель не тільки не втрачає своєї популярності, але і залучає все нових і нових користувачів.

Найважливіша перевага ПКК 700 перед новими моделями – відповідність заявленим характеристикам.

Тисячі користувачів вже переконалися, що обігрівач дійсно опалює приміщення тієї площі, яка вказана в технічному паспорті.

А новинки, які не проходили безпосереднього випробування в квартирах і приватних будинках, часто не відповідають заявленим виробниками параметрами.

 

УНІКАЛЬНА КОНСТРУКЦІЯ

Якість обігрівача ПКК 700 зумовлено унікальною конструкцією, яка не була повторена ні в одному іншому опалювачі. В результаті проведених протягом 5 років випробувань була розроблена оптимальна багатошарова конструкція.

Всередині обігрівача встановлено спеціальний металевий лист, має хвилеподібний будова, який прилягає до кожної активної керамічної плити.

Збільшення площі теплообмінника дозволяє домогтися найвищого показника ККД серед всіх конкурентів.

Принцип роботи хвилеподібних пластин можна порівняти з системою охолодження двигунів на сучасних мотоциклах. Як вони відводять тепло від робочої камери двигуна, так само і в підігрівачі додаткові елементи допомагають поліпшити тепловіддачу, підвищуючи ККД.

 

Ще однією важливою особливістю будови є відкритий для проходження повітря корпус. У більшості інших моделей корпус обігрівача наглухо закритий декоративними панелями, але в ПКК 700 залишається можливість вільного проходження повітря через обігрівач, що допомагає додатково збільшити ККД.

Тепло забирається не тільки з лицьовій поверхні агрегату, але і безпосередньо зсередини. Керамічний розчин нагрівається значно швидше лицьовій керамогранітної плити, тому обігрів починається практично відразу після включення приладу.

 

Задня панель також виконана з керамогранита. Завдяки конструктивним особливостям обігрівача, вона нагрівається швидше передній плити. Задня плита вдвічі тонше передній, але з функціями обігріву вона теж справляється на відмінно.

 

Обігрівач може працювати в двох режимах: як обігрів відразу обох плит, так і на роботу тільки передній або тільки задньої плити, незалежно один від одного. Є дві клавіші, що дозволяють вибрати необхідний режим.

Світловий індикатор буде показувати, яка саме плита працює в даний момент.

При включенні відразу двох активних поверхонь задіяно 700 Ватт, якщо працює лише одна, то значення ділиться навпіл.

Коли обігрівач досягне потрібної температури, спрацює терморегулятор і всі світлові індикатори згаснуть. Далі обігрів та індикатори включаться автоматично, коли плити охолонуть на 2-5 градусів від заданої температури - знову спрацює терморегулятор.

 

ЛАЙФХАК! Можна заощадити грошові кошти, якщо при установці обігрівача на спеціальну підставку включати тільки задню активну панель. Робоча потужність при цьому складе тільки 350 Ватт, але з-за унікальної особливості конструкції від задньої плити буде нагріватися і передня. Так що по суті без включення нагріву на першій плиті нагріватися будуть обидві плити, хоча включена тільки задня! Дослідним шляхом встановлено, що при використанні половинної потужності вигідніше включати саме задню плиту, а не передню!

 

ТЕРМОСТАТ

Терморегулятор має просте і зрозуміле для всіх будова. Він виконаний у вигляді кругового елемента зі стрілкою та градацією через кожні 5 градусів Цельсія. За допомогою обертання елемента управління користувач може встановити бажану температуру.

При цьому до вибраного на шкалі значення буде нагріватися поверхню лицьової частини обігрівача, а не внутрішній нагрівальний елемент!

Тому, якщо обігрівач коштує в місці, доступному для дітей або домашніх тварин, то не варто встановлювати температуру вище 60 градусів Цельсія (максимум в моделі ПКК 700 – 90 градусів).

 

Оптимальний режим роботи досягається при температурі не менше 80 градусів. Якщо встановити термостат нижче 50 градусів, то за рахунок активної роботи повітрозабірника нижня частина передньої плити буде остигати дуже швидко, в результаті чого утворюється 5-7 сантиметрова холодна смуга, а сам обігрівач працює не в оптимальному режимі.

 

Датчик термостата, що знаходиться всередині обігрівача і стикаючись з лицьовою панеллю, подає сигнал на відключення подачі електроенергії, коли температура досягне заданого значення. А поновлюється подача електрики, коли температура знизиться на 5 градусів від заданої. Так що технічно механічний терморегулятор в підігрівачі Венеція ПКК 700 є термостатом! Він забезпечує циклічність роботи приладу з автоматичним включенням і вимиканням.

 

100-ВІДСОТКОВИЙ БИОКОНВЕКТОР

Конструктивно керамічний обігрівач ПКК 700 складається з двох активних плит. За лицьовій плитою знаходиться ніхромова нитка, залита спеціальним теплопровідних розчином. При роботі вона нагріває не тільки керамічну панель, але і сам розчин. Саме тому обігрівач називається биоконвектором, адже при його роботі нагрівальний елемент не має прямого контакту з повітрям.

Звичайний конвектор при роботі розігрівається до 120-130 градусів Цельсія, тому відбувається спалювання кисню. А це негативно позначається на стані людей, що знаходяться в одній кімнаті з обігрівачем.

 

Биоконвектор під час роботи не спалює кисень і не сушить повітря, так що навіть люди з захворюваннями дихальної системи не відчувають дискомфорт поблизу працюючого обігрівача Венеція ПКК 700.

 

Биоконвектор ПКК 700 призначений для настінного монтажу, але за допомогою спеціальних ніжок його можна встановлювати на підлогу.

© Автор статті " Венеція ПКК 700 – НАЙБІЛЬШ впізнаваний, що продається, ефективний обігрівач з 2008 року і по сей день! "  ― Сатула Євген Валерійович р. Кропивницький (колишній Кіровоград) 26.09.2020 рік.

Повне або часткове копіювання цієї статті можливе лише з письмового дозволу автора з обов'язковим зазначенням посилання на оригінал статті, все перераховане відноситься до інформаційних та друкованим виданням. Порушення даного попередження буде вважатися порушенням прав інтелектуальної власності (згідно Закону України «Про авторське право і суміжні права», керуючись ст. ст. 10,88,209,213,214,215,218).

0509099793 -Viber , WhatsApp , Telegram

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner