Корзина
269 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
050-909-97-93 , 067-708-64-45 , 095-233-77-55 , 098-67-33-500
+380509099793
Viber , 24\7
+380677086445
КРУГЛОСУТОЧНО
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Саме економне опалення

Саме економне опалення

Інфрачервоні обігрівачі - це опалювальні прилади, що зробили за останній час відчутний прорив у використанні і продовжують набирати популярності. Серед цих обігрівачів особливо виділяються керамічні панелі торгової марки «Венеція». Розробник та виробник «Венеції» - підприємство розташоване в місті Кіровограді. Їм було налагоджено виробництво і випуск керамічних панелей зі штучного каменю. На сьогоднішній день вони успішно застосовуються для обігріву як побутових, так і виробничих або комерційних приміщень.


Відмінні особливості

 

Використання панелей «Венеція» в побутових умов – правильне рішення для Вашого будинку! Керамічні обігрівачі добре зарекомендували себе завдяки високим критеріям безпеки!

• Ви можете встановити наші обігрівачі «Венеція» додатково, якщо системи централізованого опалення недостатньо для підтримки комфортної температури, або Ви бажаєте перейти на систему автономного опалення із можливістю контролю температурного режиму в кожному окремому приміщенні.

• Правильно підібрані обігрівачі не створять аварійну ситуацію в електричній мережі.

• Ви зможете скоротити витрати на комунальні послуги, завдяки  економічності панелей «Венеція».

 

Використовуючи обігрівачі «Венеція» Ви отримаєте:

 

• Простоту монтажу (відсутність необхідності капітальних реконструкцій).

• Легкість демонтажу (у разі переїзду, ви зможете забрати панелі із собою).

• Можливість управляти температурою кожного приміщення автономно (управління кожним обігрівачем окремо, або групою обігрівачів).

• Відсутність необхідності отримання дозвільної документації (у разі додаткового або локального обігріву).

• Вдале дизайнерське рішення. Тепер з'явилася можливість не «підлаштовувати» обігрівач під інтер'єр, а зробити його родзинкою і вишуканим елементом обстановки!

 

КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ

 

Конструкція обігрівача ТМ Венеція складається з лицьової керамічної панелі з залитим в неї нагрівальним елементом (ніхромова нитка). Унікальність цього нагрівального елемента полягає в тому, що він, при малому споживанні електроенергії має великий коефіцієнт тепловіддачі.

Кераміка нагріта до 80 ± 50С, перетворюється в дуже ефективне джерело тепла.

Таким чином, в обігрівачі ТМ Венеція, застосовуються два (2) з трьох (3) відомих способів теплопередачі: променевої (інфрачервоне випромінювання ІВ) і конвекція.

Наявність цих двох способів дозволяє стверджувати, що дані обігрівачі використовують у своєму конструктиві сучасні енергозберігаючі технології!

Завдяки цим всім особливостям, класичний тепловий розрахунок енергоспоживання при використанні обігрівачів ТМ Венеція скорочується в половину (50 Вт на 1 м2). А при мінімальних тепловтратах ця цифра може ще зменшитися!

СУТЬ ТЕПЛООБМІНУ ОБІГРІВАЧІВ ТМ ВЕНЕЦІЯ

Нагрівальний елемент (ніхромова нитка) нагріває лицьову керамічну панель, та, в свою чергу, випромінює довгохвильові інфрачервоні (ІЧ) промені, які прогрівають абсолютно всі предмети, що знаходяться в приміщенні, і вже вони (прогріті предмети), віддають накопичене тепло в приміщення.

  

Артикул

ЭПКИ 300

ЭПКИ 300

ЭПКИ 750

ПКИТ300 

ПКИТ 350

ПКИТ 750

ПКК

ПКК 1400

Споживана потужність, Вт

300

300

750

300

350

750

700

1400

 Розміри (ширина/довжина), см

50х50

60х60

120х60

50х50

60х60

120х60

60х60

120х60

Об'єм приміщення, м. куб.

17

20

30-50

25

30

30-55

37-50

70-87

Ціна, грн

800

900

1600

1240

1330

2060

1700

2550

 

ПЕРЕВАГИ

Склокераміка не вибаглива по своїй суті і приємно здивує навіть скептиків. Панелям не загрожує перевантаження в електромережі, вона не боїться пилу і бруду. При відсутності вентиляторів у конструкції, олії/води в системі обігрівача, безшумність ― робить даний обігрівач легким у використанні і обслуговуванні!

Унікальні теплотехнічні і електроізоляційні якості обігрівачів ТМ Венеція дають цілий ряд переваг:

·        Низьке енергоспоживання.

·        Компактні розміри і стильний дизайн.

·        Вологостійкість: можливе застосування у приміщеннях з підвищеною вологістю (рекомендована установка через ПЗВ).

·        Пожежна безпека.

·        Не пересушує повітря. Нагрівальний елемент не взаємодіє з киснем.

·        Безпечні для здоров'я (при експлуатації не виділяють шкідливих речовин).

·        Рівномірний обігрів приміщення. Вертикальний перепад температури не перевищує 2-3 градуси.

 

ВАЖЛИВО

 

Обов'язково потрібно враховувати тепловтрати Вашого приміщення!

Пам'ятайте – тепло втрачається багатьма шляхами!

Чим вище тепловтрати, тим довше буде працювати у Вас обігрівач! Також, потрібно враховувати індивідуальні потреби кожної людини. Для когось комфортна температура в приміщенні – це +180 С, для когось +280 С. Виробником ТМ Венеція розрахований середньодобовий режим роботи обігрівача. При мінімальних тепловтратах і при висоті стелі 2,5 м - обігрівач (при наявності терморегулятора) буде працювати в середньому 6-8 годин на добу.

 

НАШ МАГАЗИН РЕКОМЕНДУЄ

 

Для тих, хто купуючи обігрівач ТМ Венеція не планує його монтувати на стіну, а використовувати його в якості додаткового/локального обігріву, наш магазин рекомендує скористатися ніжками-стійками.

Ніжки - стійки для обігрівачів ТМ Венеція виготовлені з білої профільованої труби (20х20), товщиною 1,5 мм, квадратного перетину. У верхній частині ніжки-стійки мають двосторонні кріплення у вигляді гачків, на які і вішається обігрівач. Гачки витримують вагове навантаження 70 кг! Ніжки-стійки можуть бути забезпечені 4-ма колесами, завдяки чому вся конструкція набуває мобільність, і Ви зможете використовувати обігрівач в будь-якій точці своєї квартири/будинку/офісу Існує два види ніжок-стійок:

 

·               Ніжки Маленькі (НМ) - для обігрівачів розміром (50х50, 60х60, 60х30 - горизонталка) НЕЗАЛЕЖНО ВІД МОДЕЛІ ОБІГРІВАЧА!

Ціна – 230 грн (з колесами)

·               Ніжки Великі (НБ) - для обігрівачів розміром (120х60)  НЕЗАЛЕЖНО ВІД МОДЕЛІ ОБІГРІВАЧА!

Ціна – 300 грн (з колесами)

В результаті порівнянь можна з упевненістю сказати, що керамічні електропанелі більш доступні для нас, простих користувачів. Крім того, використовуючи системи контролю температури - терморегулятори, можна значно заощадити на оплаті комунальних послуг. Для цього слід вибрати найбільш економічний вид електрообігріву: інфрачервону опалювальну систему Венеція!

 

© Автор статьи САМЕ ЕКОНОМНЕ ОПАЛЕННЯ" ― Сатула Евгений Валериевич 

Полное или частичное копирование данной статьи возможно только с письменного разрешения автора и с обязательным указанием ссылки на оригинал статьи, все вышеперечисленное относится к информационным и печатным изданиям. Нарушение данного предупреждения будет считаться нарушением прав интеллектуальной собственности (согласно Закона Украины «Про авторское право и смежные права», руководствуясь ст. ст. 10,88,209,213,214,215,218).